תמונה3.png
קאבר.png

לאחר מילוי השאלון ניצור איתך קשר לשיחת התאמה 

יש למלא בפירוט רב ככל שניתן 

"הבוקר קנו 3 (מתוך 26 שהגיעו להדרכה. וזה קהל קר שהגיע מפרסום ממומן).
בכל פעם שהוובינר עולה, יש מכירות..."

שרון.jpg

לעומת עסק עם השקות או וובינרים חיים שעובד בגלים, יש בוובינרים אוטומטיים משהו יותר יציב שמאפשר לתכנן ולנתק את התלות במצב פיזי או אנרגטי מסוים, או בהשפעות חיצוניות.

חדות המחשבה, הנסיון הרב, האכפתיות והחשיבה היצירתית מחוץ לקופסא של אריאל הופכים את הקורס הזה לכוכב. 

שרון קל-אור

חיים של חופש וביטוי מלא

"למדתי המון, ובעיקר יצרתי לעצמי מערכת אוטומטית של הכנסות קבועות."

ללמוד אצל אריאל זו חוויה בזכות עצמה והתוצאות מדברות בעד עצמן.

הגעתי לקורס של אריאל במטרה לשים את העסק הצדדי שלי על ״טייס אוטומטי״, להגדיל את מעמדי המכירה, ולפנות לי זמן לדברים אחרים.


בקורס אריאל לימד אותנו לא רק את הצד הפרקטי של וובינר אוטומטי, אלא גם את כל מה שנדרש מעבר כדי לתרגם את זה להכנסה יומיומית שעובדת ומביאה תוצאות.

זכריה לנדאו

יעוץ וסיוע לגיוס משאבים לעמותות 

"אני יכולה לדווח באופן עקבי על 10 רכישות מכל 300 נרשמים וכשיש קמפיין שרץ באופן שוטף ומוביל לוובינר בלי שאני צריכה להיות באנרגיה או במצב רוח או במתח, זה תענוג."

שנים אני עושה וובינרים בהצלחה ושנים שיש לי פנטזיה ללחוץ על כפתור והוובינר שלי מתפרסם, משודר, יש מכירות, פניות והכל אוטומטי.


והנה בא הקורס לוובינרים אוטומטים והחלום שלי מתגשם. ובזמן שאני נמצאת בשיעור ספינינג  וצופה במוזיקה ביוטיוב, הוובינר שלי משודר, בלעדי אבל איתי, עושה מכירות ומביא פניות!

הקורס הזה הוא היהלום שבכתר - הוא חיבר לי את כל החוליות בעסק!

שושי שטיינוביץ

מפתחת שיטת בישול גורמה לייט

פעם ראשונה שאנחנו נפגשים?

אז נעים מאד, אני אריאל אורבוך, ובחיי שאני בר מזל. זכיתי לעזור לאינספור עסקים להגיע להגשמה אישית ועסקית באמצעות שיטה מיוחדת שפיתחתי שנקראית "השיווק האכפתי®"

בקטע של ההשכלה שלי אז במקור אני רוקח, עו"ד, עורך פטנטים ובעל תואר שני במשפטים ובמנהל עסקים, אבל זה ממש לא העיקר פה.

מה שחשוב בתכל'ס לדעת לקראת הקורס הזה הוא שאני מביא ניסיון של כעשור בשיווק דיגיטלי כולל מאות וובינרים חיים, וב-5 שנים האחרונות התמחות מיוחדת בוובינרים אוטומטיים שאחראים אצלי על הכנסות פאסיביות משמעותיות.

אותיות קטנות ודברים חשובים

קודם כל, בכל שאלה או תהייה, אפשר לכתוב לנו למייל info@ambit.co.il

תנאי ביטול - בגלל כמות המקומות המוגבלת חשוב להבין שביטול ההשתתפות סמוך למועד פתיחת הקורס מביא אותנו למצב שלא ניתן יהיה להביא מישהו במקומך.

לכן ביטול עד שבועיים לפני תחילת מועד הקורס יביא לזיכוי מלא, ביטול עד שבוע לפני מועד תחילת הקורס יביא לזיכוי בגובה 50%, וביטול פחות משבוע ממועד תחילת הקורס לא יאפשר זיכוי כלשהו

(*זה כמובן לא כולל את עלות קורס הכספומט אשר יחוייב בכל מקרה של ביטול)