מודל שלושת המעגלים: סדנה פרקטית להורים

איך להגיע לשיתוף פעולה עם הילדים- בלי מריבות, איומים, ויכוחים ועונשים, וליצור בבית אווירה רגועה וקשרים מאוד קרובים בין בני המשפחה?

על הדר טייטבאום:

 הדר נשואה, אמא לארבעה, מנחת הורים לתינוקות, ילדים ומתבגרים או יש לה תואר שני בהתמחות משפחה וילדים (M.Sw)

אבל הדבר הכי חשוב הוא מה שהמשפחות שהיא מלווה אומרות עליה: הדר הכי טובה, בלהכניס רוגע ושלווה לבתים. הגישה של הדר אומרת, שהורות מתחיל מבפנים. לכן, היא נותנת ידע מקצועי ומתקדם על תהליכים התפתחותיים ורגשיים של ילדים- לצד כלים להקשבה פנימה, להיכרות עם לעולם הפנימי של כל ילד וכל הורה.

מסרים של הדר:

אם הגעת לכאן, סימן שאת אמא שרוצה לגדל את הילדים שלה בביטחון עצמי, הערכה, ודימוי עצמי גבוה, עם פחות מריבות וויכוחים ויותר הקשבה ושיתוף פעולה.

סימן שאת אמא שרוצה את הכי טוב בשביל הילדים שלה, ומוכנה ללמוד, לחקור ולהתאמץ בשביל זה. סימן שאת באמת רוצה ללמוד איך להיות אמא טובה יותר, מאושרת יותר, רגועה יותר והאמת, שזה לא מובן מאליו!

ולכן, אני חייבת לספר לך שסוף סוף- הסדנה המבוקשת שלי, "מודל שלושת המעגלים" יצאה לאור בפורמט דיגיטלי- כך שגם עכשיו, תוכלי לקבל את הכלים להפוך להיות בדיוק האמא שאת רוצה!

אמא רגועה שלא צריכה לצעוק על הילדים, ולא לאיים בעונשים, אמא בטוחה שיודעת להגיע עם הילדים לשיתוף פעולה, בדרך אחרת, מכבדת, חווייתית ומחברת!

וזה לא משנה אם הילד שלך נמצא ב"גיל שנתיים האיום" או ב"גיל ההתבגרות הנורא", בגיל חודשיים או בגיל שש או שש עשרה, הסדנה הזאת מתאימה לך ב-ד-י-ו-ק כי את תלמדי בה לא רק את המודל הפרקטי שלי להורות מאושרת ורגועה, אלא גם איך המודל הזה מתאים לך ולכל אחד מהילדים שלך- באופן אישי .

רוצה לקבל את הסדנה של הדר?

יש לך 2 אפשרויות

או

הארנק החברתי

1 - נרשמים כמתעניינים ומקבלים מיד 76 מטבעות (שווה ערך ל-76 ש"ח)

2 - מקבלים לינק אישי לשיתוף חברים

3 - מקבלים עוד 76 מטבעות עבור כל חבר שנרשם כמתעניין דרך הלינק האישי

4 - ברגע שצוברים 760 מטבעות (בגובה שווי הסדנה) - נפתחת לך אוטומטית זכאות לסדנה של הדר

 רכישה רגילה - 760 ש"ח

1 - לוחצים על הכפתור מטה ועוברים לדף הנחיתה של הסדנה

2 - ממלאים את הפרטים ועוברים לדף הסליקה

3 - מקבלים את הסדנה ומתחילים ליישם

"ערב טוב הדר, הגעתי אלייך לפי הצעה של חברה שנמצאת אצלך בקבוצה. קיבלתי ממנה רשמים חיוביים לגבייך, ולכן אמרתי שאבוא לשמוע במה מדובר וממה היא כ"כ מתרשמת.

הגעתי ע"מ לשפר את ההקשבה של בנותי לבקשות שלי ולהפחית את הוויכוחים לסירובים.

ציפיתי לשמוע דברים כלליים ופחות מדויקים עד לדוגמאות ממשיות.

וכאן מאוד הופתעתי לטובה...

ההרצאה הייתה מעניינת, מרתקת וסוחפת וזאת משום שהיה עניין בדוגמאות ובסיטואציות שאני חווה במהלך היום.

קיבלתי קיט כללים חדשים לטיפול בבנותיי (האחת בת ארבע וחצי והשניה כמעט שנתיים) הספקתי ליישם את שיטת המעגלים ובאופן כמעט מיידע ביתי בת הארבע וחצי הגיבה לשיטה בצורה חיובית. אין לתאר את ההרגשת שהבת שלי מקשיבה לי ושהכל מתנהל בהבנה ומסתיים בחיבוק עם חיוך!"

ליאת מרחובות

© 2020 כל הזכויות שמורות לפרוייקט הארנק החברתי מבית חברת אריאל אורבוך בע"מ