הדרכת הורים פרטנית

שיחת ייעוץ והדרכה

בת שעתיים

מפגש אונליין בו נזהה ונבין את הגורמים שיוצרים את הקשיים ביניכם לבין ילדיכם הצעירים ו/או המתבגרים, ונבחן דרכי חינוך והתנהלות יעילים ליציאה מהם.

"אורית היא פשוט מלאך שנפל מהשמיים!

מעבר לכך שהיא אישה מדהימה, רכה, מכילה ואוהבת היא מלווה לדרך הכל כך מאתגרת הזו שנקראת "הורות" פשוט מושלמת.

אין בה טיפת ביקורת ולעולם לא תרגישו ממנה אפילו קמצוץ של טענה, רק מאה אחוז הקשבה, אמפטיה, חשיבה משותפת, אופטימיות, הומור ושמחה.

תודה לך יקרה אהובה על קיומך

על יציבות, ביטחון וחכמה שאת משרה."

שי רפאלי

רוצה לקבוע שיחה עם אורית?

יש לך 2 אפשרויות

או

הארנק החברתי

1 - נרשמים כמתעניינים ומקבלים מיד 35 מטבעות (שווה ערך ל-35 ש"ח)

2 - מקבלים לינק אישי לשיתוף חברים

 רכישה רגילה - 350 ש"ח

1 - לוחצים על הכפתור מטה ויוצרים קשר לרכישה של השיחה

2 - משלמים עבור השיחה וקובעים מועד ביומן

3 - מקבלים עוד 35 מטבעות עבור כל חבר שנרשם כמתעניין דרך הלינק האישי

3 - מקיימים שיחת ייעוץ מלאה עם אורית

4 - ברגע שצוברים 350 מטבעות (בגובה שווי השיחה) - נפתחת לך אוטומטית זכאות לשיחה עם אורית

מה עוד אומרים על אורית?

"הגעתי לסדנת הורים קבוצתית ונדהמתי לגלות איך על ידי גישה שונה, נשימה לפני תגובה אימפולסיבית, טיפים כל כך נכונים הניתנים לביצוע והתמדה- אפשר לשנות את האווירה בבית במלחמות היומיומיות מול הילדים. השלווה שאורית משרה עלינו וההרגשה שאנחנו לא אמורים להאשים את עצמנו בנפילות בהתמודדויות שונות גורמת להרגיש טוב עם עצמנו ללא האשמות שווא.

חשוב לי להדגיש שהשינוי יהיה קל, אפקטיבי ונעים יותר אם שני ההורים יעברו את התהליך. ההורים אמורים להיות מאוחדים בגישה מול ילדיהם ואורית יודעת לכוון בדיוק עם המילים הנכונות בכל סיטואציה אפשרית.

אני בכל מקרה ממליצה בחום לכל ההורים להתרשם מהכלים שאורית מביאה ובכל שאלה לפנות אליה. מניסיון- המענה מקצועי ביותר!"

אנג'לה זבולונוב

"אורית מאוד רגישה ומעודדת. היא פותחת לנו דברים שלא ראינו אצל ילדינו. פשוט רכה ומדהימה."

תמי יוסופוב

על אורית סיונוב:

בתור אימא לארבעה ילדים צעירים, שבינתיים הפכו למתבגרים, חיפשנו אני ובעלי הדרכת הורים ומצאנו סדנת הורים במכון אדלר, אני אישית קיבלתי המון כלים פרקטיים וכל כך התפעלתי מהמקצועיות של המנחה ומהתהליך שעברנו בבית, שהחלטתי להפוך את נושא ההורות למקצוע. אכן, לאחר 5 שנות לימודים במכון והכשרה מעשית בקבוצת הורים ובמפגשים פרטניים, סיימתי כ-"מומחה הורות ומשפחה" בשני מסלולים- מסלול הנחיית קבוצות הורים ומסלול משפחות פרטני. 

מאז אני מדריכה סדנאות הורים במתנ״סים, חוגי בית, בקונגרס יהודי בוכרה, והרוב- בקליניקה הפרטית שלי באזור. בנוסף למספר סדנאות שהעברתי בסופי שבוע בחו"ל, השתתפתי בסתיו 2016 בפאנל מומחים שעסק בבעיות תקשורת עם מתבגרים בכנס בינלאומי בוינה בירת אוסטריה, ביוזמה של ארגון "כינור דוד".

המלצות נוספות

אני מאמינה שאין הורה לא מוצלח- יש הורה לא מודרך. האתגר להסתדר עם הילדים שלי הוא הדבר הטוב ביותר שקרה לי, וכשנכנסתי למכון אדלר כאימא, הבנתי שאלפרד אדלר היה ועדיין מתנה גדולה לאנושות. יישום התאוריה המדהימה והמרגשת שלו הכניסה לביתנו המון אוויר לנשימה, הבנה הדדית, שיתוף פעולה, תקשורת ויחסים חמים בינינו ההורים לבין הילדים.

 

אשקר אם אומר, שהכל וורוד, יש ותמיד יהיו אתגרים חדשים, אבל כשיש כלים להבנת האחר ויכולת להגיב נכון, הכל נראה אחרת מבעבר. אני מזמינה גם אתכם, הורים יקרים, לקבל ממני את המתנות שאני לא מסוגלת לשמור לעצמי- כלים מעשיים ופשוטים, קטנים כגדולים, ליצירת שיתוף פעולה עם הילדים, אווירה נעימה בבית ועוד המון דברים טובים. מחכה לראות אתכם עם אור בעיניים, שלכם, אורית.
 

© 2020 כל הזכויות שמורות לפרוייקט הארנק החברתי מבית חברת אריאל אורבוך בע"מ